O nás

Príbeh a ciele

Odvážny a štýlový

Aj takáto môže byť čokoláda, najmä ak ľudia stojaci za ňou idú príkladom.

Výroba čokolády a bonbonier predstavovala dlhú dobu len príjemný koníček a len teraz, po 9 rokoch praxe, štúdie, workshopov, kurzov z tohto koníčka, vznikla naša výrobňa čokolády.
V kuchyni jedného domu na brehu Dunaja sa zrodila/formovala a tu, na brehu Dunaja vznikla aj čokoládovňa.

Deľba práce je daná: jeden z nás pripravuje, druhý zase dodá tým, ktorí ju potrebujú. Čokoláda ZAX je adresovaná každému, kto ocení mimoriadne chutné a elegantné veci.

 

Cieľom dielne čokolády ZAX, je, aby pre svojich spotrebiteľov vytvorila jedinečne formované a maľované, ručne vyrobené prémiové produkty. Náš cieľ dosahujeme spôsobom, že pri takmer dennej edukácii používame výlučne najkvalitnejšie suroviny a najnovšie technológie v danom odbore, ako aj remeselnícke techniky. Toto všetko sa odohráva v našej nanovo zriadenej výrobni na čokoládu priamo na brehu Dunaja. Popri týchto aktivitách samozrejme dbáme aj na hygienické požiadavky pre potraviny – deje sa to v súlade s očakávaniami príslušných orgánov ako aj na základe nášho vnútorného presvedčenia, vášne a očakávaných potrieb spotrebiteľov.

Výroba a zúžitkovanie na brehu Dunaja

Vyhliadnutím z našej klimatizovanej dielne remeselníckej čokolády z brehu Dunaja sa pred nami rozprestiera viac ako 100 ročný Alžbetin most, avšak vo vnútri čokoládovne sa nachádzajú najnovšie nástroje a technológie našej doby. Okrem laboratórnej čistoty nás víta štýlový interier a výborné pracovné podmienky. Uprostred sa nachádza obrovská žulová doska, ktorá je obklopená potrebnými nástrojmi. Náš SHOP funguje aj ako výstavná sieň. Síce je malá, ale napriek tomu precízna!

Adresa: 945 01 KOMÁRNO – Komárno, Veľkodunajské nábrežie 1A, Slovensko
Otváracie hodiny: pracovné dni 10.00 – 16.30
sobota: 10.00 – 12.00
V prípade záujmu o iný termín sme plne k dispozícii, ale je potrebné sa vopred telefonicky informovať na čísle: +421 903 446094